مزایای ورق پلی پروپیلن کربنات کلسیم چیست؟

ورق پلی پروپیلن کربنات کلسیم

ورق پلی پروپیلن کربنات کلسیم همانی است که متخصصین بسیاری برای استفاده از آن توصیه های بسیاری را در طول تاریخ داشته و دارند. از این رو پنج دلیل عمده برای اینکه شما باید از ورق پلی پروپیلن پر شده با کربنات کلسیم استفاده کنید، به شرح زیر می باشد

دلایل استفاده از ورق پلی پروپیلن کربنات کلسیم

۱. بهبود عملکرد پلاستیک

اضافه کردن کربنات کلسیم به ورقه پلی پروپیلن باعث بهبود عملکرد پلاستیک می شود. بهبود درجه حرارت انحراف گرما، مقاومت ضربه، سختی، خصوصیات کیفیت چاپ می شود. کربنات کلسیم در حال حاضر در برنامه های کاربردی تجارتی تا میزان ۴۰٪ پر شدن همه در حالی که بهبود عملکرد بخشی استفاده می شود.

۲. صرفه جویی در انرژی

استفاده از کربنات کلسیم در ورقه پلی پروپیلن می تواند به برنامه های کاربردی ترموفرمینگ ساده تر کمک کند تا پلاستیک بتواند سریعتر خنک و گرم شود. هدایت حرارتی بهبود یافته باعث صرفه جویی قابل توجه انرژی توسط بهره وری بهبود یافته، خروجی های بالاتر و نرخ تبدیل سریع تر می شود. علاوه بر این، خنک کننده سریع تر به کاهش انقباض کمک می کند و باعث انحراف کمتری می شود، به طوری که امکان پیش بینی بیشتر در بخش پایان یافته فراهم می شود.

۳. مزایای اقتصادی

بازار رزین می تواند ناپایدار باشد و ادغام کربنات کلسیم می تواند مصرف کنندگان را در برابر نوسانات قیمت های غیر قابل پیش بینی محافظت کند. جابجایی رزین باعث صرفه جویی در هزینه های قابل توجه مواد اولیه می شود. با جایگزینی ۴۰ درصد از پلاستیک با کربنات کلسیم قیمت پایدار می شود. علاوه بر این، هدایت حرارتی بهبود یافته، نرخ خروجی بالاتر و نرخ تبدیل بهبود یافته منجر به افزایش کارآیی عملیاتی می شود که همگی تاثیر مثبتی بر خط پایین دارند.

۴. پایداری

برای تمام مزایایی که پلاستیک ها در جامعه مدرن به ما عرضه می کنند، هزینه آن بالا می رود و مطالعات نشان داده اند که مصرف کنندگان و صاحبان مارک ها به طور فزاینده ای با پایداری بسته بندی خود مواجه هستند. مطالعات نشان می دهند که با استفاده از یک پلی پروپیلن پر شده با کربنات کلسیم ۴۰٪ می تواند صرفه جویی در انرژی خانه سبز حدود ۲۳٪ را تولید کند.

۵. تایید شده توسط FDA

کربنات کلسیم به عنوان یک افزودنی پلاستیکی ۱۰۰٪ توسط FDA تایید شده است و می تواند همه کاره در میان برنامه های کاربردی و استفاده در برنامه های مهم در بسته بندی مواد غذایی بسته بندی مواد غذایی و پزشکی استفاده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *