شرکت تولیدی و صنعتی کربنات کلسیم سفید دانه الیگودرز با هدف تولید و تامین نیاز کارخانجات به انواع مواد اولیه معدنی در سال ۱۳۹۲ فعالیت خود را آغاز کرد و با همکاری نیروهای متخصص و با تجربه و با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته، تولید و تامین انواع محصولات معدنی شامل کلوخه، دانه بندی و انواع پودرهای میکرونیزه تا مش ۳۵۰۰ را در دستور کار خود قرار داده و با توجه به اهمیت دادن به کیفیت موفق گردیده علاوه بر تامین نیاز کارخانجات داخلی مانند صنایع رنگ، کاغذ، سرامیک، لنت سازی، گرانول،  PVC، چسب، حفاری، پلاستیک، نساجی، الکترود، ایزولاسیون و … محصولات خود را به سایر نقاط جهان نیز صادر نماید.

وجود معادن کربنات کلسیم با درجه خلوص و کیفیت بالا، کارخانجات تولید پودر میکرونیزه کربنات کلسیم، تالک، باریت، سیلیس، صنایع تولید سنگ دانه بندی کربنات کلسیم و کارخانجات تولید سنگ تزیینی در شهرستان الیگودرز، این امکان را برای ما فراهم آورده تا محصولاتی با نهایت کیفیت و کمترین هزینه ممکن را برای مشتریان خود فراهم آوریم.

موقعیت جغرافیایی شهرستان الیگودرز به گونه ای ست که از لحاظ دسترسی و نزدیکی به بسیاری از مواد معدنی و صنایع معدنی ممتاز می باشد. این شهرستان از غرب به استان اصفهان، از شمال به استان مرکزی و از جنوب به خوزستان و چهارمحال و بختیاری همسایگی دارد. مناطقی که معادن و صنایع شاخص معدنی را دارا هستند. 

ویژگی های شرکت

  • دراختیار داشتن معادن غنی کربنات کلسیم الیگودرز با خلوص و سفیدی بینظیر
  • تامین انواع محصولات معدنی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب
  • کادر بسیار مجرب و تحصیلکرده و باتجربه که کیفیت عالی را هدف نهایی خود می دانند.

هدف ما در شرکت کربنات کلسیم سفید دانه الیگودرز تامین اولیه کلیه صنایع داخل از تولیدات بسیار با کیفیت و مقرون به صرفه این شرکت و استفاده از این موهبت خدادادی  (شامل معادن با خلوص بالای ۹۸ درصد کربنات کلسیم که در خاورمیانه بی نظیر می باشد) که در این شهرستان واقع شده است برای تولید و به دست آوردن محصول نهایی بهتر برای رونق بخشی به صنایع تولیدی داخل و بهبود اقتصاد کشور می باشد. بعد از این امر بدست آوردن بازار وسیعی از آسیا و دنیا و گسترش فعالیتهای شرکت در دنیا برای صادرات و ارزآوری برای میهن عزیزمان می باشد.

باعث مباهات خواهد بود تا در صورت تمایل به برخورداری از خدمات این شرکت نسبت به برقراری ارتباط اقدام نموده، تا توفیق خدمتگذاری حاصل گردد.