سنگ دانه بندی کربنات کلسیم

نام لاتین: Marble Chips or White Limestone

درصد خلوص: بالای 98 درصد

سایزهای موجود: سفارشی

رنگ محصول: سفید


جهت استعلام قیمت و سفارش، تماس بگیرید:
تماس با مدیر فروش واتساپ مدیر فروش

کربنات کلسیم دانه بندی شده

سنگ دانه بندی کربنات کلسیم یا کربنات کلسیم دانه بندی شده، خردشده کلوخه کربنات کلسیم استخراجی از معدن است که به وسیله سنگ شکن های غول پیکر در کارخانه تولیدی شرکت سفید دانه الیگودرز در اندازه های دلخواه مشتری سایز می شود.بدیهی است کیفیت کربنات کلسیم دانه بندی شده بستگی به کلوخه کربنات کلسیم استخراجی از معدن دارد. دو عامل مهم در کیفیت اصلی کربنات کلسیم دانه بندی شده مهم است. اولین مورد مهم، رنگ سنگ ها و عدم وجود ناخالصی در آن می باشد. طبیعتا هر چه رنگ سنگ به روشنی و سفیدی تمایل بیشتری داشته باشد و از نظر خلوص یکدست تر و بدون وجود رگه باشد کیفیت بهتری را شامل می شود و ارزش بیشتری دارد.

عامل مهم دیگری که در کیفیت این نوع سنگ ها بسیار حائز اهمیت است، یکسان بودن ابعاد هر سنگ در همان دانه بندی است به طوری که در هر نمونه از دانه بندی ابعاد دیگری از سنگ ها وجود نداشته باشد. کیفیت دستگاه های خرد کننده و دقت و توانایی اپراتورها و عوامل تولیدی این نوع سنگ ها در تولید سنگ های با دانه بندی مناسب نقش اساسی دارد.از نقطه نظر ابعاد یکدست سنگ دانه بندی، این شرکت با وجود تجهیزات به روز در این زمینه و همچنین عوامل اجرایی و تولیدی خبره و با تجربه، یکنواختی و همسانی در ابعاد را در سطحی مطابق با نظر مشتری فراهم می آورد.

سنگ دانه بندی کربنات کلسیم در شرکت سفید دانه الیگودرز از بهترین معادن کربنات کلسیم خاورمیانه با درجه خلوص بالای ۹۸ درصدی تهیه می گردد. رنگ سفید و یکدست سنگ دانه بندی کربنات کلسیم این شرکت و عدم وجود رگه و یا نقطه های رنگی در این سنگ کیفیتی تضمین شده و عالی در اختیار مشتری قرار می دهد.

مصارف سنگ دانه بندی کربنات کلسیم

از کربنات کلسیم دانه بندی شده در بسیاری از صنایع تولیدی و همچنین در ساخت و ساز استفاده می گردد. برای تهیه بتن از دانه بندی های با اندازه های مختلف استفاده می شود. از کربنات کلسیم دانه بندی شده بسیاری از انبوه سازان و ویلاسازان برای زیباسازی محیط حیاط خانه ها و باغچه ها و باغ ها استفاده می کنند.

برای صنعت ساخت کفپوش خانه ها اعم از موزاییک سازی و همچنین برای پیاده روها و مبلمان شهری نیز از کربنات کلسیم دانه بندی شده استفاده می شود. مورد مهم دیگر در از کاربردهای این ماده مفید در زیرسازی جاده ها و بعضاً زیرسازی ریل های راه آهن می باشد. سنگ دانه بندی کربنات کلسیم بهترین ماده برای زیرسازی جهت زهکشی ها و همچنین تثبیت خاک در جاده سازی ها می باشد.

بستگی به سلیقه مشتری در کاربرد از این سنگ می توان انتظار زیبایی و کاربرد بهتر را انتظار داشت. از موارد مهم در انتخاب سنگ دانه بندی کربنات کلسیم می توان به نوع رنگ سنگ و یکدست بودن یا رگه داشتن آن با توجه به نظر مشتری اشاره کرد. به گونه ای که بسیاری از مشتریان سنگ دانه بندی یکدست تر را می پسندند و بسیاری دیگر سنگ دانه بندی شده با رگه های مختلف را بیشترعلاقمندند.

در شرکت پودر کربنات کلسیم سفید دانه الیگودرز انواع مختلف سنگ دانه بندی شده کربنات کلسیم با توجه به سلیقه های متفاوت مشتری وجود دارد که یقیناً می تواند نظر مشتریان محترم را در انتخاب مطمئن در این زمینه تامین نماید.

سنگ دانه بندی کربنات کلسیم

از نقطه نظر ابعاد یکدست سنگ دانه بندی، این شرکت با وجود تجهیزات به روز در این زمینه و همچنین عوامل اجرایی و تولیدی خبره و با تجربه، یکنواختی و همسانی در ابعاد را در سطحی مطابق یا نظر مشتری فراهم می آورد.

سنگ کربنات کلسیم دانه بندی شده در اندازه های زیر تولید می شود:

اندازه ابعاد دانه بندینوع شماره گزاری
< 22NO 6
18mm – 20mmNO 5
15mm – 18mmNO 4
12mm – 15mmNO 3
8mm – 12mmNO 2/5
4mm – 8mmNO 2
2mm – 4mmNO 1/5
1mm – 2mmNO 1
0/5mm – 1mmNO 0/5
0/2mm – 0/5mmPOWDER – SUGER SIZE

شرکت کربنات کلسیم سفید دانه الیگودز بزرگترین معدن استخراج و تولید انواع کربنات کلسیم دانه بندی شده با بهترین کیفیت در خدمت مشتریان عزیز است.

ذکر این نکته ضروری است که انتخاب سنگ دانه بندی شده کربنات کلسیم بسیار مشکل تر از انتخاب اشکال دیگر کربنات کلسیم از نظر فیزیکی به منظور خرید است. زیرا مشتری برای انتخاب این نوع سنگ و تشخیص یکدست بودن سایز آن باید بسیار دقت کند. همچنین این نکته هم حائز اهمیت است که با توجه به شکسته شدن سنگ در ابعاد ریزتر، وجود رگه ها و طیف رنگی رگه ها به زیبایی شناسی ساختار معماری و استفاده های بعد از آن از نظر زیبایی لطمه وارد نکند و با توجه به کاربرد و مورد استفاده از این محصول انتخاب و خریداری گردد. بنابراین برای خرید این محصول اطمینان خاطر از محصول و فروشنده محصول نقشی اساسی دارد. در شرکت پودر کربنات کلسیم سفید دانه الیگودرز، سنگ دانه بندی شده کربنات کلسیم از معادن بسیار باکیفیت، با دستگاه های پیشرفته روز تولید شده و سایز بندی می گردد و اطمینان خاطر به مشتری داده می شود که با خیال آسوده محصول خود را از نظر رنگ و یکدست بودن سایز و کیفیت سنگ دانه یندی شده کربنات کلسیم انتخاب نماید.