روش صحیح انتخاب سنگ کربنات کلسیم برای پروژه چیست؟

روش صحیح انتخاب سنگ کربنات کلسیم برای پروژه

روش صحیح انتخاب سنگ کربنات کلسیم برای پروژه چیست؟آیا می دانید ایجاد یک بزرگراه یا پارکینگ می تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد؟ انتخاب سنگ کربنات کلسیم، با رنگ سفید مایل به خاکستری می تواند چشم انداز آن را ارتقا دهد و جایگزین کم هزینه تری برای جاده آسفالت یا بتونی یا پارکینگ است. دانستن اندازه صحیح سنگ آهک یا کربنات کلسیم مورد نیاز برای تکمیل پروژه خود بسیار مهم است. در اینجا چند نمونه از تعداد سنگ آهک مورد نیاز برای راهروها و پارکینگ ها آورده شده است.

روش صحیح انتخاب سنگ کربنات کلسیم برای پروژه چیست؟

ابتدا باید پایه بزرگراه یا پارکینگ با سنگهای بزرگ سنگ دانه بندی کربنات کلسیم پر شود. ۳ تا ۴ اینچ سنگ کربنات کلسیم خرد شده در این موارد مفید است. این اندازه شبیه لیمو یا گریپ فروت است. همچنین، نمی توان با دست آن را بیل زد، بنابراین یک لودر یا بولدوزر چرخدار به خوبی کار می کند تا سنگها را در موقعیت دلخواه قرار دهد.

ثانیا، تعداد سنگهای کربنات کلسیم درشت تر را در بالای پایه اضافه کنید. این سنگ های ¾ تا ۱ اینچ شبیه یک توپ گلف هستند و وزن آنها به ازای هر متر مکعب ۱٫۲۵ تن است. برای قرار دادن سنگها در امتداد منطقه، از یک تیغه استفاده کنید و بعداً با غلتک فلزی که پشت تجهیزات کشیده شده، از آن عبور کنید تا سنگها را به سمت پایین محکم کنید.

در آخر، منطقه را با سنگ آهک یا کربنات کلسیم درشت تر بپوشانید. اندازه این سنگ کربنات کلسیم خرد شده ۲٫۱ تا ۳٫۸ اینچ است. همانطور که این سنگها را در بالا قرار می دهید، یک تاج در امتداد مسیر بزرگراه یا بالاتر از کناره ها ایجاد کنید. این امکان جریان مناسب آب را فراهم می کند. هنگامی که سنگ ها توسط غلتک بسته بندی می شوند، باید مسیر راه یا پارکینگ انجام شود.

اگر پروژه بعدی شما شامل ساخت بزرگراه یا پارکینگ است، سنگ کربنات کلسیم خود را از شرق لرستان سفارش دهید. معادن با کیفیت کربنات کلسیم که از کلوخه کربنات کلسیم تا سنگ دانه بندی کربنات کلسیم و پودر کربنات کلسیم و همچنین پودر کربنات کلسیم کوتد آن بسیار با کیفیت و مرغوب است. شرکت پودر سپید دانه الیگودرز، تهیه کننده سنگ آهک و کلوخه کربنات کلسیم و پودر آن با کیفیت بسیار بالا آماده خدمت رسانی به شماست.

برای ثبت سفارش یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما به صورت آنلاین با تلفنی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.